ТОВ "Аудиторська фірма "Регістр"

Код за ЄДРПОУ: 21647622
Телефон: т/ф 287-00-15,289-24-32
e-mail: Kotylko@i.ua
Юридична адреса: 03150, м.Київ, вул.Велика Васильківська,84,оф.35
 

Про нас

Завдяки фундаментальній підготовці наших фахівців, постійному вдосконаленню їх професійних знань та навичок, індивідуальному підходу до роботи з клієнтами, ТОВ “Аудиторська фірма “Регістр” вже понад двадцять років плідно працює на ринку аудиторських та бухгалтерських послуг .

Наші співробітники мають вищу спеціальну освіту і багаторічний досвід в бухгалтерському обліку, аудиті, плануванні податків та юриспруденції. У штаті нашої фірми працює 5 сертифікованих аудиторів. При цьому ми постійно працюємо над підвищенням рівня підготовки та актуалізацією знань і навичок – стежимо за змінами в законодавстві, виписуємо спеціалізовані ЗМІ, використовуємо в роботі професійні мережеві інформаційні системи, проходимо тренінги. Ми тримаємо руку на пульсі не тільки змін в національному законодавстві і стандартах бухгалтерського обліку, але також стежимо за змінами в міжнародних стандартах фінансової звітності (IFRS).

Фахівці ТОВ “Аудиторська фірма “Регістр” надають повний комплекс послуг:

Ø      аудиторська перевірка підприємств різних форм господарювання (ініціативний аудит);

Ø      обов’язковий аудит історичної фінансової інформації акціонерних товариств, учасників фондового ринку, ринку фінансових послуг відповідно до вимог Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг;

Ø      перевірка правильності ведення податкового обліку та правильності складання податкової звітності;

Ø      юридична та податкова підтримка при створенні компаній, представництв, дочірніх та спільних підприємств;

Ø      консультації з питань ведення бухгалтерського обліку та оподаткування;

Ø      рекомендації щодо мінімізації рівня оподаткування;

Ø      відновлення, супроводження бухгалтерського обліку та подання фінансової звітності до контролюючих органів;

Ø      трансформація фінансової звітності у відповідності до міжнародних стандартів бухгалтерського обліку;

Ø      аудит за стандартами МСФЗ з наданням висновку на англійській мові;

Ø      консультації щодо досягнення корпоративних цілей, налагодження процесів управління, підвищення рентабельності, організації системи внутрішнього контролю, законності операцій.

При роботі з міжнародними компаніями наші співробітники спілкуються і ведуть ділове листування з компаніями-клієнтами англійською мовою.

Наша помірна цінова політика при найвищій якості послуг привертає до нас все нових і нових клієнтів. Ми сподіваємося, що одним з них стане і Ваша компанія!